push up! caps

Push Up! Caps

Tabletki na większy biust

1 opakowanie - 90 tabletek


Cena: 149,90 zł

kup teraz - tabletki na wiekszy biust


Wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu swoich piersi. Wszystkie chcą mieć bardziej jędrne i większe piersi od tych, którymi obdarzyła je matka natura. Wszystkim marzącym o dużych i jędrnych piersiach kobietom proponujemy tabletki Push Up! CAPS. Opakowanie zawiera 90 tabletek, co wystarcza na miesiąc kuracji.

Tabletki Push UP! CAPS zostały stworzone w oparciu o naturalne składniki pochodzące z wyciągów roślinnych. Te roślinne składniki w naturalny sposób wpływają na proces powiększania piersi. Efektem po zakończeniu kuracji są większe, bardziej kształtne i jędrne piersi. Składniki te bardzo pozytywnie wpływają na wygląd piersi.

Co wchodzi w skład tabletek?

Składniki znajdujące się w tabletkach Push UP! CAPS zostały tak dobrane, aby mogły z nich korzystać przede wszystkim kobiety w młodym wieku. Decydując się na ich użycie trzeba pamiętać o ich regularnym zażywaniu. Tylko systematyczność w zażywaniu tabletek da oczekiwany efekt, marzenia o posiadaniu dużego, jędrnego biustu staną się rzeczywistością. Spełni się sen o byciu seks bombą.

powiększenie biustu

Jak działają tabletki?

Każdy organizm reaguje inaczej na zawarte w tabletkach składniki, stąd nie u wszystkich kobiet efekt działania tabletek pojawia się w tym samym czasie. U kobiet, które najszybciej zareagują na zawarte w tabletkach składniki pierwsze efekty ich zażywania zostaną zauważone już po upływie kilku tygodni. Te kilka tygodni jest potrzebnych, aby uaktywniły się składniki, które sprzyjają rozwojowi tkanki tłuszczowej, która jest głównym budulcem piersi. Indywidualny charakter każdej kobiety może opóźnić pojawienie się pierwszych widocznych efektów. Nie jest to powód do zmartwień, trzeba tylko cierpliwie na nie poczekać.

Jaki jest skład?

Preparat Push UP! CAPS powstał w oparciu o:

 • hops blossom extract
 • grounded fenchel
 • rye meal
 • wheat malt flour
 • buckwheat extract
 • horderum vulgare

 • tabletki na powiększenie biustu

  Jak stosować Push UP! CAPS

  Tabletki są bardzo dobrze wchłaniane przez organizm. Tabletki zażywa się trzy razy dziennie po jednej, obficie popijając przegotowaną wodą. Tabletki należy połykać w całości. Czas kuracji zależy od organizmu każdej kobiety, jednak średnio tabletki muszą być przyjmowane przez kilka miesięcy. Zmiany wyglądu i jędrności piersi będą następować powoli, ale systematycznie.

  Czy stosowanie tabletek jest bezpieczne?

  Naturalne składniki zawarte w tabletkach sprawiają, że jest to produkt całkowicie bezpieczny. W skład preparatu wchodzi odpowiednio dobrana mieszanka ziół, które przyczyniają się do wzrostu rozmiarów piersi. Preparat został specjalnie opracowany z myślą o kobietach, które nie chcą korzystać z chirurgicznych metod powiększania piersi.

  Skutki uboczne, które mogą wystąpić:

 • U matek karmiących piersią może dojść do zahamowania laktacji.
 • U osób uczulonych na składnik występujące w produkcie mogą pojawić się skórne reakcje alergiczne (swędzenie, wysypki) a także zaparcia, biegunka, nudności, wymioty.

 • Nie zaleca się stosowania produktu u kobiet, które znajdują się w okresie karmienia piersią.

  Copyright © 2017 biust-rank.pl