fabulous breasts

Fabulous Breasts

1 opakowanie - 90 tabetek

Tabletki na biust


Cena: 169,90 zł

kup teraz - tabletki na biust zobacz opinie - powiększenie biustu tabletki


Dla kogo?

Produkt przeznaczony jest dla tych kobiet, którym zależy na powiększeniu rozmiaru biustu oraz poprawie jego wyglądu i ujędrnieniu.

Na czym polega działanie?

W czasie ciąży kobiecy organizm produkuje zwiększoną ilość estrogenów. To właśnie one sprawiają, że w tym okresie biust rośnie. Tabletki Fabulous Breasts zawierają w swoim składzie phyto estrogeny, które są bardzo podobne pod względem struktury do estrogenu – żeńskiego hormonu płciowego. Naśladują one działanie estrogenu, ale nie wywołują żadnych efektów o charakterze hormonalnym (nie prowadzą na przykład do produkcji mleka). Tak jak w czasie ciąży, tak również teraz Twoje piersi mogą stać się większe.

Okres dojrzewania to czas, kiedy ciało dorastającej dziewczyny produkuje estrogeny. Regulują one cechy płciowe. To od nich zależy wielkość biustu, jego kształt oraz wypełnienie. Fabulous Breasts to tabletki, w których zawarte są naturalne estrogeny. Ich działanie jest bardzo mocno zbliżone do estrogenów produkowanych przez kobiecy organizm.

Inne składniki ziołowe sprawiają, że krew dopływa do biustu. Dzięki temu staje się on bardziej jędrny i pełniejszy. Działanie to ma szczególne znaczenie w przypadku starszych kobiet, u których krążenie krwi w okolicach biustu jest już zmniejszone.

powiększenie biustu

Efekt błyskawiczny, a Ty od razu czujesz się piękniejsza i rośnie Twoja pewność siebie!

Zastosowania receptura jest całkowicie bezpieczna. Jest tańszą alternatywą dla operacji plastycznych. W ciągu kilku miesięcy dostrzeżesz, jak wyraźnie zwiększył się Twój biust!

Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałaś się nad zmianą wyglądu swojego biustu, nie stawiaj na radykalne rozwiązania w postaci zabiegów chirurgii plastycznej. Wypróbuj Fabulous Breasts oraz inne produkty, które znajdują się w naszej ofercie. Są one całkowicie bezpieczne, nieinwazyjne. Dopuszczono je również do sprzedaży w krajach członkowskich Unii Europejskiej.

Pobudź swój organizm do wytwarzania hormonu, który sprawi, że Twoje piersi staną się większe.

Jakie są efekty działania?

Zdecydowana większość kobiet dostrzega efekty już po trzech tygodniach kuracji. Fito estrogeny sprawiają, że dochodzi do ponownej aktywacji gruczołów i pobudzenia rozwoju tkanki, która tworzy piersi. Systematyczne stosowanie fito estrogenów, które zawarte są w Fabulous Breasts może wyraźnie poprawić wygląd Twojego biustu. Nasze Klientki relacjonują, że już po kilku miesiącach terapii muszą wymienić biustonosze na dwa rozmiary większe! Pojawienie się efektów jest uzależnione jest indywidualnych cech organizmu – niektóre panie muszą poczekać nieco dłużej.

Na to, kiedy pojawią się efekty, wpływają indywidualne różnice metaboliczne i budowa ciała człowieka. Twoje ciało jest przecież niepowtarzalne!

GWARANCJA – Biust stanie się pełniejszy i bardziej jędrny

Nadzwyczajna skuteczność:

Kuracja fitoestrogenami cieszy się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych oraz Europie Zachodniej. Fabulous Breasts to nowatorski środek tego rodzaju, który istotnie różni się od innych prepatów tego typu dostępnych w sprzedaży. Wyjątkowa formuła sprawia, że okazuje się on być jeszcze bardziej skuteczny. Już jedno opakowanie pozwoli osiągnąć efekty, jakie od dawna były Twoim marzeniem!

Bezpieczeństwo:

Fabulous Breasts to suplement całkowicie naturalny, który pomaga ujędrnić biust. Składa się na niego precyzyjnie dobrana mieszanka ziół, które stymulują rozwój oraz wzrost kobiecego biustu. Fabulous Breasts sprawia, że piersi stają się większe i bardziej jędrne. A wszystko to za sprawą bezpiecznych składników o pochodzeniu naturalnym. Stosowania Fabulous Breasts nie zaleca się w przypadku kobiet, które spodziewają się dziecka bądź karmią piersią. Nie wchodzi natomiast w interakcje z doustnymi środkami antykoncepcyjnymi.

Skład:

Fabulous Breasts to kombinacja aż dwunastu składników ziołowych, które wyjątkowo korzystnie oddziałują nie tylko na wielkość, ale również jędrność biustu. W każdej tabletce zawarte są fito estrogeny, czyli hormony naturalne, które mają pochodzenie roślinne. Ich zachowanie jest podobne do estrogenów, które produkowane są przez kobiece ciało.

Estrogeny pochodzenia roślinnego sprawiają, że gruczoły piersiowe są uaktywniane. W efekcie prowadzi to do powiększania się biustu. Fabulous Breasts w bezpieczny i naturalny sposób wznawia procesy, które zachodziły w kobiecym ciele w okresie dojrzewania.

Zawiera tylko te składniki, które naprawdę stymulują wzrost piersi! zioła na powiększenie biustuZapoznaj się bliżej ze składnikami Fabulous Breasts, co pomoże Ci dokładniej zrozumieć jego działanie


 • Ekstrakt z Nasion Fenugreek: roślina obfitująca w fito estrogeny. Pobudza gruczoły piersiowe i skutecznie wspomaga wydzielanie hormonów.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: reakcje alergiczne o charakterze skórnym.

 • Nasiona Kopru: jest to roślina, która zawiera mnóstwo flawonoidów. Wykazują one efekty hormonalne, ale jednocześnie są całkowicie bezpieczne dla organzmu.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: u niektórych ludzi może spowodować fotodermatozę (wysypkę na skórze), która występuje po zjedzeniu zioła i wystawieniu skóry na działanie słońca w tym samym czasie.

 • Jagoda Saw Palmetto: jest to niewielkie drzewo, które ma duże owoce w kolorze ciemnoczerwonym. Doskonałe źródło fitosteroli. Skutecznie powstrzymuje zanik oraz obumieranie gruczołów piersiowych.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: bóle brzucha, wymioty, nudności, brzydki zapach z ust, biegunki, zaparcia.

 • L-Tyrozyna: aminokwas, który występuje naturalnie. Wpływa na funkcjonowanie nadnerczy, przysadki oraz tarczycy, czyli tych organów ciała, które kontrolują produkcję hormonów. W niektórych źródłach można znaleźć informację o tym, że tyrozyna stymuluje pracę hormonu wzrostu, który niezbędny jest między innymi do redukowania tkanki tłuszczowej.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: w przypadku długiego stosowania większych dawek pojawić mogą się bóle w klatce piersiowej o słabym bądź średnim nasileniu, trudności z oddychaniem, skórne reakcje alergiczne, bardzo rzadko bóle głowy, poczucie zmęczenia, zmiany rytmu serca, wahania nastroju, poddenerwowanie, bóle brzucha, biegunka.

 • Korzeń Ziemniaka Meksykańskiego: znany jako środek skuteczny w przypadku osteoporozy, dostarcza dużych ilości beta karotenu oraz diosgenin, które wpływają na wzrost kobiecych piersi.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: dotąd niepoznane.

 • Wodorosty z Pacyfiku: dostarczają minerałów morskich, w tym także jodu, który niezbędny jest to tego, aby tarczyca mogła pracować prawidłowo.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: skórne reakcje alergiczne, zwiększony poziom jodu, co w konsekwencji może prowadzić do nadczynności tarczycy, biegunka, nudności, utrudnione przyswajanie takich minerałów jak żelazo, sód, potas, obniżenie poziomu glukozy we krwi.

 • Oset Blessed Herb: znany jako środek stymulujący hormony w kobiecym ciele.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: stosowanie zbyt dużych dawek może prowadzić do podrażnienia żołądka oraz wywołać wymioty. Zawiera taniny, co w przypadku przedawkowania zwiększa ryzyko chorób wątroby, zaburzeń jelitowo – żołądkowych, zapalenia nerek. Zwiększa ryzyko pojawienia się raka przełyku lub nosa.

 • Trawa Owsa: zawiera duże ilości saponin, flawonoidów, minerałów oraz alkaloidów, które wymagane są do tego, aby układ hormonalny mógł pracować prawidłowo.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: dotąd niestwierdzone.

 • Kwiat Chmielu: zawiera duże ilości flawonoidów.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: niestwierdzone

 • Liść Damiana: zawiera duże ilości fitochemikaliów, między innymi alfa-sośniny, beta-karoten, beta-sośniny, beta-sisterol. Jest świetnym lekarstwem na problemy hormonalne kobiet.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: stosowanie niewielkich ilości jest bezpieczne, ale jak dotąd nie zbadano osób zażywających liść Damiana długotrwale. Może zwiększać ryzyko poronienia. W związku z tym Breast Control nie powinien być stosowany przez kobiety spodziewające się dziecka. Może zmniejszać poziom glukozy we krwi, dlatego ostrożnie powinni stosować preparat diabetycy. Może wywierać wpływ na absorpcję żelaza. Warto więc monitorować jego poziom.

 • Korzeń Dong Quai: przez wieki stosowany jako doskonały środek na dolegliwości pojawiające się w okresie menopauzy. Niezastąpiony sterownik kobiecych hormonów.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: w dużych dawkach może powodować delikatne działanie przeczyszczające. Może zwiększać nasilenie krwawień miesiączkowych oraz prowadzić do pojawienia się fotodermatozy. Podczas zażywania produktu zalecane jest sięganie po kremy z filtrem.

 • Ziele Matki Wort: zawiera leonurynę, która wpływa stymulująco na funkcjonowanie macicy.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: obniżenie krzepliwości krwi, zwiększenie wrażliwości na światło.

 • Ekstrakt z Korzenia Czarnej Kohorty: prowadzone badania naukowe pokazują jego zbliżone działanie do leków, które wykorzystywane są w terapiach hormonalnych.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: niestwierdzono.

 • Sposób użycia:

  Trzy razy dziennie jedna tabletka do posiłku popita dużą ilością płynu.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ

  krem fabulous breasts tabletki perfect bust perfect bust gel

  Copyright © 2017 biust-rank.pl