bust booster gel

Bust Booster Gel

Żel do powiększenia biustu

pojemność 100ml

Cena: 99,00 zł


kup teraz - żel do powiększenia biustu zobacz opinie - żel na jędrność biustu


Piękne, jędrne i duże piersi są marzeniem każdej kobiety. Naprzeciw oczekiwaniom tych kobiet wychodzi holenderska firma CC Pharma, która proponuje żel ujędrniający Bust Booster. Produkt jest już dostępny w krajach zachodniej Europy, gdzie zdobył zaufanie rzeszy zadowolonych klientek.

Preparat Bust Booster to skuteczny i szybko działający żel o działaniu ujędrniającym. Po zastosowaniu żelu piersi stają się jędrne, dodatkowym efektem jest optyczny efekt ich powiększenia. Żel działa przez 6 godzin. Jeżeli chcemy ponownie wykorzystać jego ujędrniające działanie, nakładamy żel raz jeszcze.

Jak działa żel Bust Booster?

powiększanie piersi Jego działanie opiera się na naturalnie dobranych składnikach, które rozszerzają naczynia krwionośne znajdujące się w piersiach. Tym samym poprawiają ich wygląd. Preparat przynosi rewelacyjne efekty, może być stosowany jako alternatywa dla chirurgicznego zabiegu ujędrniania i powiększenia piersi.

Żel Bust Booster można stosować codziennie, gdyż zawiera on tylko starannie dobrane składniki, które w naturalny sposób ujędrniają i powiększają piersi.

Potrzeba tylko minut, aby preparat zaczął działać. Już po kilku minutach zauważymy ogromną zmianę w swoim wyglądzie.

Zawartość:

Hydrogenated Castor Oil, PEG-40, Xanthan Gum, Niacin, Phenoxyethanol, Aminomethyl Propanol.

Żel jest bardzo prosty w użyciu:

Wystarczy nabrać jego niewielką ilość i wmasować wykonując koliste ruchy w pierś. Żel rozprowadzamy w kierunku od dołu w górę. Żel szybko się wchłania, nie pozostawiając plam. Jest dostępny w opakowaniach o pojemności 100 ml.

Copyright © 2017 biust-rank.pl