breast control

Breast Control

Tabletki powiększanie biustu

1 opakowanie - 90 tabetek


Cena: 129,00 zł

kup teraz - tabletki powiększanie biustu zobacz opinie - tabletki na porost biustu


Przetestowana jakość BioNordica!

bionordica Tabletki pochodzące ze Szwecji. Stworzone zostały z myślą o tych osobach, których celem jest naturalne powiększenie biustu. Najmłodsze dziecko BioNordici – szwedzkiej firmy – zapewnia mocne i naprawdę szybko pojawiające się efekty.

Dlaczego Twój biust nie jest idealny?

Kiedy biust rośnie?

Liczne badania prowadzone przez naukowców pokazały, że najbardziej efektywny wzrost piersi zachodzi wtedy, kiedy w kobiecym organizmie znajduje się zbilansowana ilość takich hormonów, jak estrogen, progesteron, prolaktyna oraz hormon wzrostu. Breast Control to produkt całkowicie naturalny, który sprawi, że pobudzone zostanie wydzielanie tych hormonów. Nadzwyczajny skład sprawia, że dochodzi do podwyższenia poziomu aktywności receptorów estrogenowych, które od czasu dojrzewania pozostają w zasadzie nieaktywne.

breast control - tabletki na wzrost biustu
Co zapewni Ci kuracja z użyciem tabletek Breast Control?

 • Piersi staną się piękne i naprawdę pełne nie tylko szybko, ale również naturalnie!
 • Pierwsze efekty dostrzeżesz szybciej, niż Ci się wydaje
 • Poprawie ulegnie gospodarka hormonalna oraz praca gruczołów
 • Objawy PMS nie będą tak dokuczliwe
 • Naturalny skład sprawia, że tabletki nie uzależniają.

 • Breast Control to produkt zatwierdzony, który dopuszczony został do oficjalnego obrotu o charakterze poza aptecznym przez FDA na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej. W czasie jego produkcji przestrzegane są wszelkie normy i zasady GMP.

  Inne skutki o charakterze pozytywnym dzięki unormowanej gospodarce hormonalnej:

  breast control - najskuteczniejsze tabletki na powiekszenie biustu
 • mniej dokuczliwe napięcie przedmiesiączkowe;
 • mniejsze nasilenie objawów menopauzy;
 • wyraźny wzrost libido;
 • większa zdolność do odczuwania przyjemności seksualnej;
 • lepsze nawilżenie narządów płciowych;
 • zwiększenie witalności;
 • włosy bardziej gęste i zdrowsze;
 • wyraźnie większa sprawność fizyczna;
 • skóra o pięknym, zdrowym wyglądzie;
 • poprawa metabolizmu.

 • Składniki pochodzenia naturalnego:

 • Fenugreek Extract: Kozieradka to zioło o wyjątkowych właściwościach, które naturalnie występuje w krajach położonych na wschodnich brzegach Morza Śródziemnego. Zawiera bardzo dużo phyto – estrogenów, które wspierają produkcję hormonów i wykazują się także skutecznością, w ujędrnianiu piersi. W kozieradce zawarta jest również Trigonellina, która jest substancją wykazującą działanie polegające na zapobieganiu powstawania nowotworów.
  Możliwym skutkiem ubocznym są skórne reakcje o charakterze alergicznym.

 • Kelp: Doskonałym źródłem minerałów są krasnorosty morskie, które dostarczają między innymi jodu. Jego obecność niezbędna jest do tego, aby w sposób prawidłowy funkcjonowała tarczyca. Badania naukowe wykazały, że istnieje związek między sposobem odżywiania się, spożywaniem krasnorostów a mniejszym ryzykiem rozwinięcia się raka piersi. Krasnorosty skutecznie zapobiegają powstawaniu zakrzepów, rozrzedzając krew.
  Efekty uboczne, które mogą wystąpić: alergiczne zmiany skórne, zwiększony poziom jodu, co w dłuższej perspektywie może doprowadzić do pojawienia się nadczynności tarczycy, biegunka, nudności, zmniejszone przyswajanie następujących minerałów: potas, sód, żelazo, zmniejszenie się poziomu glukozy we krwi.

 • L – Tyrosine: Aminokwas, który odgrywa istotną role w funkcjonowaniu takich narządów ludzkiego ciała, jak nadnercza, przysadka oraz tarczyca. To właśnie one odpowiedzialne są za produkcję wielu hormonów. Prowadzone badania naukowe pokazują, że Tyrosine odgrywa istotną role w pobudzaniu hormonu wzrostu. On z kolei wspomaga budowę tkanki mięśniowej i redukcję tłuszczu.
  Efekty uboczne, które mogą wystąpić: przy długim zażywaniu dużych dawek mogą pojawić się bóle w klatce piersiowej o słabym lub średnim nasileniu. Możliwe są także trudności z oddychaniem, skórne reakcje alergiczne. Do skutków ubocznych występujących bardzo rzadko zalicza się bóle głowy, poczucie zmęczenia, zmiany rytmu pracy mięśnia sercowego, wahania nastroju, podenerwowanie, bóle brzucha oraz biegunki.

 • Mother's Wort: Wykazuje niezwykle skuteczne działanie w walce z niekorzystnymi objawami miesiączkowania oraz przekwitania. Pomaga także w przypadku problemów z krążeniem, palpitacji serca, działa tonizująco na organizm.
  Efekty uboczne, które mogą wystąpić: zmniejszenie krzepliwości krwi, zwiększenie wrażliwości skóry na światło.

 • Blessed Thistle (Cnicus benedictus): Święty oset okazuje się być bardzo pomocny w problemach natury trawiennej. Powszechnie stosowany jako przyprawa, której działanie polega na wzmaganiu wydzielania śliny i soków trawiennych. Znany jest również jego pozytywny wpływ w przypadku bolesnego miesiączkowania oraz mających z nim związek bólów głowy. Matki karmiące piersią stosują go jako środek poprawiający laktację, jednak tego działania nie potwierdzono jak dotąd przez badania naukowe.
  Skutki uboczne, które mogą wystąpić: zażywanie w zbyt dużych dawkach może powodować podrażnienie żołądka i wywoływać wymioty. Zawiera taniny, co w przypadku przedawkowania może przyczynić się do powstania chorób wątroby, zaburzeń o charakterze żołądkowo – jelitowym, zapalenia nerek oraz zwiększonego ryzyka wystąpienia raka przełyku oraz nosa.

 • Dong Quai (Angelica Sinensis): Tradycyjna medycyna chińska zna go od wieków jako żeński żeń – szeń. Idealnie sprawdza się w zbyt obfitych lub nadmiernie bolesnych miesiączkach. Sięgać mogą po niego także osoby, u których występują problemy z układem krążenia. Prowadzone do tej pory badania nie wykazały jednak bezpośredniego związku działania z estrogenem. Doskonale radzi sobie z takimi objawami przekwitania, jak suchość pochwy czy uderzenia gorąca.
  Skutki uboczne, które mogą wystąpić: spożywany w dużych ilościach może wykazywać lekko przeczyszczające działanie, może zwiększać obfitość miesiączek oraz prowadzić do fotodermatozy. W przypadku stosowania zaleca się sięganie po kremy z filtrem.

 • Wild Yam (Dioscore a Villosa): Istotny składnik tabletek Breast Control. Potwierdzono, że pozwala uzyskać kortyzon, estrogen oraz związki chemiczne zbliżone do progesteronu. W ciągu ostatniego czasu cieszy się ogromną sławą jako doskonałe źródło phytohormonów, które pomagają regulować poziom hormonów w damskich biuście. Dioscoretine normuje poziom glukozy we krwi. Inny składnik preparatu wykazuje działanie antyoksydacyjne, korzystnie wpływa na HDL oraz DHEA.
  Skutki uboczne, które mogą wystąpić: reakcje alergiczne w postaci wysypki i problemów żołądkowych. Kobiety, które stosują antykoncepcję doustną lub hormonalną terapię zastępczą powinny przed rozpoczęciem stosowania Breast Control zasięgnąć porady lekarza.

 • Damiana (Turnera aphrodisiaca): Uważany za zioło pobudzające seksualnie. Wykorzystuje się go przede wszystkim jako środek o działaniu energetyzującym i afrodyzjak zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sprawia, że pobudzeniu ulegają narządy płciowe, dostarczane są zwiększone porcje tlenu. Jeżeli stosowany będzie przez dłuższy czas, poprawie ulegnie ogólna sprawność fizyczna oraz wydolność organizmu. Pobudza receptory progesteronu, przez co znajduje zastosowanie w powiększaniu kobiecego biustu.
  Skutki uboczne, które mogą wystąpić: niewielkie dawki są raczej bezpieczne, stosowanie przez długi czas nie było jednak dotąd zbadane; może sprawić, że zwiększy się ryzyko poronienia, dlatego Breast Control nie powinien być stosowany przez kobiety, które spodziewają się dziecka. Może przyczyniać się do obniżenia poziomu glukozy we krwi, dlatego preparat ostrożnie powinni stosować diabetycy. Może wpływać na wchłanianie żelaza, stąd też w czasie stosowania preparatu zaleca się kontrolowanie poziomu żelaza.

 • Fennel Seed (Foeniculum vulgare): Pozwala w sposób łagodny przejść kobiecie przez miesiączkę. Badania naukowe wskazują, że wywołuje łagodne efekty zbliżone do tych, które towarzyszą estrogenom. W związku z tym wykorzystywany jest do zwiększenia produkcji mleka u mam karmiących piersią oraz miesiączkowania. Pomaga radzić sobie z bólami, które występują w okresie menopauzy.
  Skutki uboczne, które mogą wystąpić: nadwrażliwość skóry na słońce, co może przyjmować postać wysypki, nudności, wymioty, drgawki. Nie powinien być stosowany przez kobiety, które spodziewają się dziecka.

 • Saw Palmetoo (Serenoa repens): To doskonały środek powiększający męską prostatę. Nie jest obce również jego działanie powiększające biust. Dzięki phyto – nutrients pobudza tkankę piersi, a tym samym uwydatnia biust. Stosowany także przez kobiety i mężczyzn jako afrodyzjak.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: bóle brzucha, wymioty, nudności, brzydki oddech, biegunka, zaparcia.

 • Chamomile (Anthemis nobilis): Stanowi składnik niejednej herbatki ziołowej. Powszechnie znane i stosowane zioło, które wykazuje działanie relaksujące. Rozluźnia, przyczynia się do wzmocnienia układu nerwowego, łagodzi objawy niepokoju, napięcia mające związek z układem trawiennym, kolką i wrzodami.
  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: skórne reakcje o charakterze alergicznym (bardzo rzadko), wysypka, świąd, jeszcze rzadziej wstrząs anafilaktyczny, krótki oddech, obrzęk gardła.

 • Stosowanie: zażywać trzy razy dziennie jedną kapsułką, pamiętając o tym, aby popić ją wodą. Przestrzegać zalecanej dawki.

  Przechowywanie: preparat przechowywać w miejscu suchym i chłodnym, do którego nie mają dostępu dzieci.

  Środki ostrożności: Środek spożywczy. Przed rozpoczęciem zażywania należy poradzić się lekarza. Nie chroni przed chorobami i nie leczy ich. Nie wolno zażywać w przypadku zwiększonej wrażliwości na którykolwiek składnik. Nie może być stosowany przez kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią. Nie może być traktowany jako sposób na urozmaicenie diety i substytut zdrowego trybu życia. Kobiety stosujące doustną antykoncepcję hormonalną lub zażywające hormonalną terapię zastępczą przed rozpoczęciem stosowania Breast Control powinny skonsultować się z lekarzem. W czasie stosowania koniecznie sięgać po kremy z filtrem, które zapewnią ochronę skóry przed promieniami słonecznymi. Kiedy pojawi się wysypka, należy natychmiast przerwać stosowanie preparatu lub zrezygnować z opalania. Kobiety cierpiące na cukrzycę, choroby wątroby, nerek lub zaburzenia o charakterze żołądkowo – jelitowym przez rozpoczęciem zażywania preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

  Skutki uboczne, które mogą się pojawić: dolegliwości żołądkowe, biegunka, nudności, wymioty, zaparcia, reakcje skórne o charakterze alergicznym (wysypka, świąd).

  Breast Control a operacja plastyczna

  Preparat to doskonała i dużo tańsza alternatywa dla klasycznych operacji plastycznych. Nie są tu najważniejsze kwestie finansowe. Chodzi przede wszystkim o to, aby uniknąć ryzyka operacji, zapewniając sobie jednocześnie porównywalne efekty.

  Tabletki Breast Control to piękny biust bez:

 • implantów
 • kolagenu wstrzykiwanego w ich powierzchnię
 • dolegliwości bólowych
 • ryzyka wystąpienia powikłań

 • ..dzisiaj jest to naprawdę realne!

  Uniknij powikłań

  Operacje plastyczne to ryzyko (zgodnie z raportem opublikowanym przez FDA):

 • powikłań pooperacyjnych
 • reoperacji
 • bólu, zakażenia, opuchlizny, krwawienia, oszpecenia
 • kolejnych operacji, które po latach mają uchronić przed niekorzystnymi zmianami
 • utrudnienia w wykonywaniu mammografii

 • Skorzystaj ze swoich genetycznych uwarunkowań wielkości piersi

  Breast Control pozwala za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż w przypadku operacji plastycznej odzyskać młody wygląd!

  Pełna kuracja


  breast control - krem i tabletki na powiększenie biustu

  Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie jednocześnie kremu i tabletek. Krem sprawia, że efekty uzyskiwane przez tabletki pojawiają się szybciej i są trwalsze.

  ZOBACZ RÓWNIEŻ

  krem breast control tabletki perfect bust perfect bust gel

  Copyright © 2017 biust-rank.pl